Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový singl „Die Alive" a „Bouře“ na koncertním turné 2008 v Evropě.
Ambiciózní Finka i přes nepatrné zpoždění, po úspěšném zahřívacím koncertním turné 2007 pokračuje. 7.března vyjde druhý singl „Die Alive“ z Tarjina aktuálního alba „My Winter Storm“. Mimo jiné bude obsahovat druhé verze písní „Last Northen Star a „Calling Grace“. Jako přídavek Tarja několikrát vystoupí v Německu, začátek turné je stanoven na 7. března a budou ji doprovázet:
Basa: Doug Wimbish (Living Colour, Annie Lennox, Madonna, Jeff Beck)
Kytara: Alex Scholpp (Farmer Boys)
Bubny: Mike Terrana (Masterplan, Savgage Circus, ex Rage)
Klávesy: Maria Ilmoniemi
Čelo: Max Lilja (Hevein, ex Apocalyptica) and Markus Hohti Lead & BV
Kytara, další elektronické bubny a klávesy: Toni Turunen


Tačudek (zdroj www.mywinterstorm.com)

Tarja konečně na svých oficiálních stránkách zveřejnila , její nadcházející koncerty v "My Winter Storm Tour"

Zde máte seznam:

DATEVENUECOUNTRYTOWN
05/07/08LIVE MUSIC HALLGERMANYCOLOGNE
05/09/08WAVE GOTHIC TREFFEN FESTIVALGERMANYLEIPZIG
05/11/08HALA NOVESTACZECHZLIN
05/12/08KLUB STODOLAPOLANDWARSAW
5/14/08SCHLACHTHOFGERMANYWIESBADEN
5/17/08MUFFATHALLEGERMANYMUNICH
5/18/08ROHSTOFFLAGERSWITZERLANDZURICH
5/20/08ORPHEUMAUSTRIAGRAZ
5/21/08ALCATRAZITALYMILAN
5/23/08FILHARMONIEGERMANYFILDERSTADT
5/24/08DOCKSGERMANYHAMBURG


28.2.

ObrazekA Winter Storm pokračuje...

Jsme velmi pyšní a gratulujeme Tarje a Universal Music k platinovému ocenění ve Finsku a k jejímu vůbec prvnímu zaznamenanému zlatu v Rusku!


(překlad z www.tarjaturunen.com)
Velká novina! Čtěte!

Tarja Turunen oficiálně oznámila že 11.5.2008 přijede do ČR!! Koncert se bude konat ve Zlíně, v hale Novesta Zlín. Právě začal první předprodej na www.mastersofrock.cz Tak si je objednejte, dokud jsou k mání :-)


24.2. Dopis od Tarji všem fanouškům a jejím přátelům!!

21.února 2008

 

Zdravím své přátele a posílám pozdravy z Antigui, ze země moře a slunce!

Teprve až jsem slyšela pěkný příběh o Antigue, tak jsem přijela na tyto překrásné Karibské ostrovy, 10 dní předtím jsem totiž hledala něco, kde je teplo a klid.

 

Cítila jsem, že tyto ostrovy mi mohou mnoho nabídnout. Předtím jsem se cítila jako uvolněná bytost pouze o prázdninách. Myslím, že to mělo špatný vliv na lásku.

Obrazek

Skutečně, místní obyvatelé jsou velmi přátelští, krajina je úžasná a ohromující a velmi bohatá, pláže báječné, podvodní svět fascinující a díky pozitivní energii ostrova jsem se cítila velmi dobře. Shromažďovala jsem okolo sebe samé šťastné myšlenky a chtěla jsem, abych čas zde strávený mohla zúročit i v budoucnosti. 

 

Další důvod mé návštěvy na ostrovech mimo to, že jsem je chtěla poznat ze zeměpisných důvodů, byli moji přátelé z Ibizy Torsten a Angela, oni nyní žijí zde! Tento velmi tvořivý pár dělá muziku pro více umělců, oba místní lidé a zároveň mezinárodní.

 

Oni už přece společně napsali „The Reign“ a „Damned and Divine“ a tak jsem se rozhodla začít s přípravou alba, které by následovalo po „My Winter Storm“ již nyní.

 

Měla jsem nějaké nápady už předtím, jsem si jistá, že jsem schopná to s pomocí Torstena a Angely zvládnout. Jsem velmi šťastná, že budu moci začít pracovat na dalším albu už teď, dokonce ještě v průběhu roku 2008 odehraju k prezentaci „My Winter Storm“ mnoho koncertů.

 

 V dalších týdnech budu pokračovat v ještě větší propagaci „My Winter Storm“, nyní je čas se zaměřit na USA a Japonsko, kde album zanedlouho vyjde.

Obrazek

Děkuji mým finským fanouškům, jejichž zásluhou dostalo My Winter Storm platinové ocenění za prodej ve Finsku. Je to velmi vydařené debutní album a jsem na něj velmi hrdá.

 

Předváděcí video, které jsme natočili před rokem v Kuusankoski je nyní připravené a budeme hledat cestu jak Vám ho co nejdříve předvést.

 

Tady máte jeden z mnoha obrázků Antigui

Obrazek

 

s láskou

 

 Tarja
Tarja Aktuálně

Obrazek

Jak jsem se mohla dozvědět, tak Tarja se nyní nachází kdesi v Karibiku a relaxuje. Avšak prý již má spoustů nápadů pro nové album a jak sama řekla , tak už na něm začala i pracovat. Plánuje rozjet pokračování "My Winter Storm Tour" někdy okolo konce Března, až si vyřídí osobní i pracovní záležitosti. O všem budou fanoušci prý v čas informováni. Nyní všem svým spřízněncům a nejmilejším fanouškům přeje mnoho štěstí. Věří a doufá že se těší stejně na koncerty jako ona.


31.1.Obrazek

Tarja začíná nový rok 2008 dvěma velmi významnými nominacemi.Ve Finsku je to místní cena Grammy, Emma udílení cen, Tarja je nominována v kategorii nejlepší finský umělec.
V Německu je Tarja nominovaná jako nejúspěšnější zpěvačka za rok 2007 v kategorii zahraniční umělci.Stejnou cenu dostali v minulosti např. James Blunt, Katie Melua, Avril Lavigne, Alicia Keys nebo Anastacia. Nominace je ocenění již samo o sobě a je to velká čest.